Nissan
Odkryj
CENNIK ROK PRODUKCJI 2023
Galeria
Jazda testowa

Nissan ARIYA – Elektryczny Crossover

ELEKTRYZUJĄCA JAZDA

Wyposażony w technologię e-4ORCE, dwa silniki i unikatowy system napędu na wszystkie koła, Nissan ARIYA zapewnia idealną równowagę między mocą i niespotykaną kontrolą w każdych warunkach. Startuj w ułamku sekundy dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu na wszystkich kołach. Zdobywaj teren, korzystając z opcji trakcji na każdą pogodę. Bezpiecznie pokonuj zakręty dzięki precyzyjnej kontroli pojazdu. No i ciesz się każdą minutą niezwykłej jazdy.

ELEKTRYZUJĄCA JAZDA
e-4ORCE OFERUJE NIEMAL IDEALNY ROZKŁAD MASY 50/50

e-4ORCE OFERUJE NIEMAL IDEALNY ROZKŁAD MASY 50/50

Jeśli zależy Ci na doskonałych manewrach, potrzebujesz równowagi. Dlatego właśnie Nissana ARIYA wyróżnia równomierne rozłożenie masy.

e-PEDAL STEP

e-PEDAL STEP

Technologia e-Pedal Step zapewnia jazdę z wykorzystaniem jednego pedału. Wystarczy go nacisnąć, aby przyspieszyć, i odpuścić, aby zwolnić. To świetne rozwiązanie, które zapewnia płynniejszy, bardziej intuicyjny i relaksujący sposób prowadzenia samochodu.

PROWADZISZ TAK JAK LUBISZ

Poczuj większą swobodę za kierownicą dzięki technologiom zapewniającym różne poziomy kontroli nad pojazdem. Korek na autostradzie? Skorzystaj z pomocy asystenta. Ciasny parking? Pozwól Nissanowi ARIYA przejąć stery.

PROWADZISZ TAK JAK LUBISZ
PROPILOT ASSIST Z NAVI-LINK

PROPILOT ASSIST Z NAVI-LINK

Minimum stresu. Technologia ProPILOT Assist z Navi-link pomoże Ci zrelaksować się podczas jazdy w korkach, a także pewnie trzymać się wybranego pasa.

ProPILOT PARK

ProPILOT PARK

Wciśnij przycisk ProPILOT PARK, usiądź wygodnie, zdejmij ręce z kierownicy i podziwiaj, jak Nissan ARIYA parkuje w wybranym miejscu.

WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY HEAD-UP DISPLAY 10,8

WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY HEAD-UP DISPLAY 10,8

Wszystkie ważne informacje na linii wzroku: prędkość, wskazania nawigacji I ustawienia system ProPILOT.

WYRAFINOWAY STYL

Wnętrze Nissana ARIYA to olśniewający wyraz nowej wizji naszych projektantów. Jedna linia horyzontu zastępuje skomplikowane kontury. Nowe, cienkie inteligentne reflektory LED oświetlą drogę w nocy i podkreślają dynamiczny charakter nadwozia. W środku samochodu płaska podłoga potęguje wrażenie przestrzeni, w której każdy pasażer znajdzie dla siebie wygodne miejsce.

WYRAFINOWAY STYL

POZNAJ WIZJONERSKĄ TECHNOLOGIĘ NISSANA ARIYA

Odkrywaj świat bez ograniczeń. Zasięg do 533 km daje poczucie wolności. Możesz wybrać baterię o pojemności 63 kWh i 87 kWh oraz wersję z napędem na dwa lub wszystkie koła z zasięgiem, jakiego potrzebujesz. Spieszysz się? Szybkie ładowanie w ok. 30 minut umożliwia przejechanie do 300 km.

POZNAJ WIZJONERSKĄ TECHNOLOGIĘ NISSANA ARIYA

ZACZNIJ OD IDEALNEGO DOPASOWANIA

Nissan ARIYA oferuje różne kombinacje baterii, silników i osi, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie model dostosowany do swoich potrzeb. Sprawdź, która wersja będzie najlepsza dla Ciebie.

Opcja 1: Nissan ARIYA 63 kWh najlepszy wybór dla osób i rodzin, które oprócz codziennych zmagań z przemieszczaniem się po mieście lubią weekendowe przygody, ale nie potrzebują samochodu na regularne długie podróże. Elektryczny Crossover z napędem na przednie koła, mocą 160 kW / 214 KM i momentem obrotowym 300 Nm, prędkością maksymalną 160 km/h i zasięgiem do 403 km.

Opcja 2: Nissan ARIYA 87 kWh zaspokoi potrzeby osób pokonujących dłuższe dystanse, oferując zasięg zbliżony do samochodów spalinowych. Napęd na przednie koła o mocy 178 kW / 242 KM i momencie obrotowym 300 Nm zapewnia takie same osiągi jak Nissan ARIYA 63 kWh przy zasięgu zwiększonym do 533 km.

Opcja 3: Nissan ARIYA e-4ORCE 87 kWh optymalne połączenie możliwości i osiągów. Model o większym zasięgu, oferujący wszystkie praktyczne korzyści technologii e-4ORCE, które na nowo definiują wrażenia z jazdy w klasie premium. Moc 225 kW / 301 KM, moment obrotowy 600 Nm, maksymalna prędkość 200 km/h i zasięg do 493 km.

ZACZNIJ OD IDEALNEGO DOPASOWANIA

W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM

To naprawdę miłe uczucie, kiedy samochód słucha Twoich poleceń. Wirtualny asystent samochodowy pozwala wydawać polecenia samochodowi i urządzeniom w domu.

W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM
AMAZON ALEXA AUTO®

AMAZON ALEXA AUTO®

Dzięki asystentowi Amazon Alexa Auto® możesz głosowo wybrać ulubione utwory, znaleźć w pobliżu kawiarnię, a nawet sterować swoim inteligentnym domem.

APLIKACJA NISSANCONNECT SERVICES

APLIKACJA NISSANCONNECT SERVICES

Bądź w kontakcie z Nissanem ARIYA. Znajdź swój pojazd, odkrywaj ciekawe miejsca przy trasie i nie tylko – wszystko to w zasięgu ręki.

OFERTY SPECJALNE