Nissan
Odkryj
Jazda testowa

NISSAN JUKE – COUPÉ CROSSOVER

REWOLUCYJNE COUPé

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny pływający dach. Wrażenie robi też elegancka aerodynamika, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę. Jeśli lubisz przyciągać spojrzenia, awangardowy design nowego Nissana Juke, wpisujący się w tradycje crossoverów Nissana, wyróżni Cię na drodze.

REWOLUCYJNE COUPé
NOWE CHARAKTERYSTYCZNE REFLEKTORY LED

NOWE CHARAKTERYSTYCZNE REFLEKTORY LED

Z drogi! Przodu nowego Nissana Juke nie da się pomylić z żadnym innym. Wykorzystanie technologii LED zapewnia bardziej naturalne światło, poprawiając widoczność dla kierowcy.

KULTOWY KSZTAŁT TYLNYCH ŚWIATEŁ LED

KULTOWY KSZTAŁT TYLNYCH ŚWIATEŁ LED

Tylne światła LED nowego Nissana Juke wyróżnia charakterystyczny kształt bumeranga. Jasne lampy LED ułatwiają innym kierowcom dostrzeżenie Cię na drodze, dzięki czemu samochód jest równie bezpieczny co stylowy. Tylny spoiler nie tylko dodaje wyrazistości, ale także poprawia aerodynamikę nowego Nissana Juke.

TWOJA PRYWATNA PRZYSTAŃ

Rewolucyjny design nowego Nissana Juke tworzy wnętrze przypominające kokpit samolotu. Deska rozdzielcza przypominająca kształtem skrzydło i „pływające” wyświetlacze nowego Nissana Juke sprawią, że znajdziesz się w samym centrum ekscytującej przygody. Zaawansowana technologia jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Zagłówki stają się Twoją prywatną sceną muzyczną. Sportowe fotele obejmują całe ciało i utrzymują Cię w komfortowej pozycji. A do tego, zostały zmienione wszystkie krytyczne punkty, Twój samochód jest przestronny (powiększona przestrzeń z tyłu oraz pojemność bagażnika) zwiewny i doskonale widoczny.

TWOJA PRYWATNA PRZYSTAŃ
WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W ZASIĘGU RĘKI

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W ZASIĘGU RĘKI

Technologia do Twojej dyspozycji. Wyraźny i czytelny 8-calowy ekran dotykowy nowego Nissana Juke to centrum komunikacyjne, zapewniające dostęp do informacji i kontaktów oraz umożliwiające trzymanie ręki na pulsie Twojego świata.

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

Emocje gwarantowane. 7-calowy ekran Advanced Drive-Assist™ zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, w tym do komputera pokładowego, wskazówek nawigacyjnych, muzyki i wielu innych funkcji – na wyraźnym i czytelnym wyświetlaczu, którego położenie skraca czas odwracania wzroku od drogi.

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ

Wyobraź sobie, że kiedy wsiadasz do nowego Nissana Juke, Twoja ulubiona playlista jest przygotowana, nawigacja jest włączona, a wiadomości czekają na odczytanie. To się nazywa współczesny sposób na łączność ze światem. Aplikacje Apple CarPlay* lub Android Auto* umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza.

SPORTOWE FOTELE Z ZAGŁÓWKAMI BOSE® PERSONAL® PLUS

Zanurz się w dźwięku, o jakim zawsze marzyłeś. Głośniki UltraNearField zamontowane w zagłówku kierowcy i pasażera to rewolucyjne rozwiązanie, które otoczy Cię niesamowitym dźwiękiem. Sportowe fotele są tak wygodne, że możesz nigdy nie chcieć wysiadać ze swojego nowego Nissana JUKE.

SPORTOWE FOTELE Z ZAGŁÓWKAMI BOSE® PERSONAL® PLUS

TECHNOLOGIA PROPILOT**

Nowy Nissan Juke oferuje nowy wymiar jazdy, zapewniając niesamowite doznania, bezpieczeństwo i kontrolę nad pojazdem. ProPILOT Assist** pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu z przodu na podstawie prędkości poruszania się innych pojazdów. Może nawet całkowicie zatrzymać samochód, a następnie ponownie ruszyć, kiedy zrobią to inni uczestnicy ruchu. Na autostradzie ProPILOT Assist** pomaga utrzymać samochód na środku pasa nie tylko na prostych odcinkach, ale też na łagodnych zakrętach.

TECHNOLOGIA PROPILOT**

ZAAWANSOWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA JAZDY

Jesteśmy tylko ludźmi. Dobrze wiedzieć, że możemy liczyć na dodatkową pomoc. Rozpoznawanie znaków drogowych, wykrywanie pojazdów w martwym polu, a także wykrywanie pieszych lub rowerzystów, którzy znajdą się blisko samochodu to tylko wybrane funkcje bezpieczeństwa nowego Nissana Juke.

ZAAWANSOWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA JAZDY

UŚMIECH NA TWARZY

Za kierownicą nowego miejskiego crossovera każda trasa – i do pracy, i po malowniczej okolicy – będzie przyjemnym doznaniem. Moc pozwala na błyskawiczne reakcje. Precyzyjny układ kierowniczy i najnowocześniejszy system kontroli toru jazdy nowego Nissana Juke pozwoli Ci z łatwością pokonać każdy zakręt. Sztywne podwozie, które jest idealną podstawą dla sportowego zawieszenia ma swoje źródło w zaawansowanej, opracowanej komputerowo konstrukcji. Usiądź za kierownicą i poczuj minimalny przechył na zakrętach oraz sportową łatwość prowadzenia pojazdu – a wszystko podczas wygodnej jazdy nawet na masywnych 19-calowych felgach ze stopu metali lekkich.

UŚMIECH NA TWARZY
WYBIERZ TRYB JAZDY

WYBIERZ TRYB JAZDY

Wybierz tryb ECO, aby zmniejszyć spalanie, tryb Standard dla najlepszej równowagi między poziomem zużycia paliwa a wydajnością, lub tryb Sport dla maksymalnych emocji podczas jazdy.

SKRZYNIA DCT Z ŁOPATKĄ ZMIANY BIEGÓW

SKRZYNIA DCT Z ŁOPATKĄ ZMIANY BIEGÓW

Poczuj natychmiastową reakcją samochodu dzięki automatycznej, 7-stopniowej skrzyni biegów Nissana Juke z podwójnym sprzęgłem. Łopatki przy kierownicy zapewniają dodatkową frajdę z szybkiej zmiany biegów.

OFERTY SPECJALNE