Nissan
EMIL FREY RETAIL POLSKA
TERAZ TAKŻE W ŁODZI

Nowe miejsce Nissan w Rzgowie pod Łodzią

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do nowo otwartej placówki sieci Nissan. Stacja dealerska i serwisowa z siedzibą w Rzgowie jest oddziałem krakowskiej firmy Emil Frey Retail Polska Sp. z o.o.. Salon oddalony jest tylko 3 km od Łodzi.

Placówka mieści się w Rzgowie przy ulicy Łódzkiej 40, czyli przy głównej drodze dojazdowej do Łodzi od strony południa. Posiada ona jedną z większych powierzchni ekspozycyjnych w Polsce z miejscem na ponad 10 samochodów i może pochwalić się profesjonalnym zapleczem serwisowym, w tym także blacharsko-lakierniczym. Prowadzi również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów.

Historia grupy Emil Frey AG

Szwajcarska grupa Emil Frey AG rozpoczęła swoją działalność w 1924 roku. Została ona założona przez 26 letniego mechanika – entuzjastę motocykli i sportów rajdowych. Dzięki umiejętnemu połączeniu pasji z pracą zawodową udało mu się stworzyć własną firmę – warsztat naprawczy dla motocykli i samochodów. Z biegiem czasu skromny warsztat przekształcił się w grupę handlową z prawdziwego zdarzenia, która obecnie prowadzi sprzedaż aż 28 marek samochodów.

W Polsce koncern Emil Frey AG obecny jest od 1999 roku, czyli od momentu powstania w Krakowie spółki Subaru Import Polska będącej oficjalnym i wyłącznym importerem samochodów spod znaku Plejad na terenie Polski. W tym właśnie roku swoją działalność w Krakowie rozpoczęła firma Emil Frey Polska (obecnie Emil Frey Retail Polska) będąca dealerem samochodów marki Subaru. Oprócz sprzedaży pojazdów placówka zajmuje się również serwisem mechanicznym, serwisem blacharsko-lakierniczym oraz sprzedażą części zamiennych i akcesoriów. Od teraz podobny zakres profesjonalnych usług świadczyć będzie punkt w Rzgowie.

Dla wymagających

Kierowca decydujący się na zakup nowego samochodu w Emil Frey Retail Polska w Rzgowie będzie mógł liczyć na kompleksową obsługę. Wysoko wykwalifikowani pracownicy placówki oprócz samochodu pomogą również dobrać części zamienne i wszelkie niezbędne akcesoria. Personel salonu zapewni także profesjonalne doradztwo w zakresie usług finansowych i ubezpieczeniowych. Dział serwisowy zajmie się z kolei obsługą warsztatową pojazdów. Pod dachem nowoczesnej hali mieści się aż sześć stanowisk. Laserowa geometria kół oraz możliwość sprawdzenia amortyzatorów i hamulców na rolkach obrotowych otwierają szeroką gamę świadczonych w warsztacie usług. Na tym jednak nie koniec – ze względu na korzystną lokalizację salonu, plany na najbliższą przyszłość zakładają również uruchomienie w tym miejscu centrum używanych samochodów Nissan. Wszystko w trosce o komfort, zadowolenie i bezpieczeństwo klienta!

Więcej na: informacje

OFERTY SPECJALNE