Nissan
Odkryj
Cennik rok produkcji 2024
Jazda testowa

NOWY NISSAN JUKE

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE COUPÉ CROSSOVER

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty i charakterystyczny dach. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która przyciąga wszystkie spojrzenia.

Żółty kolor nadwozia nawiązuje do poprzedniej, kultowej generacji modelu Juke i został wprowadzony na prośby naszych Klientów. Nowy lakier jest nieco jaśniejszy, dzięki czemu samochód wygląda bardziej nowocześnie i wyraziście. Podkreśla też odważny design, podobnie jak nowa wersja wyposażenia N-Sport, dzięki której nie pozostaniesz niezauważony.

REWOLUCYJNE COUPé
NOWE CHARAKTERYSTYCZNE REFLEKTORY LED

REFLEKTORY W KSZTAŁCIE LITERY Y

Z drogi! Przodu nowego Nissana Juke nie da się pomylić z żadnym innym. Wykorzystanie technologii LED zapewnia bardziej naturalne światło, poprawiając widoczność dla kierowcy.

KULTOWY KSZTAŁT TYLNYCH ŚWIATEŁ LED

TYLE ŚWIATŁA W KSZTAŁCIE BUMERANGU

Tylne światła LED nowego Nissana Juke wyróżnia charakterystyczny kształt bumeranga. Jasne lampy LED ułatwiają innym kierowcom dostrzeżenie Cię na drodze, dzięki czemu samochód jest równie bezpieczny co stylowy. Tylny spoiler nie tylko dodaje wyrazistości, ale także poprawia aerodynamikę nowego Nissana Juke.

TWOJA PRYWATNA PRZYSTAŃ

Rewolucyjny design nowego Nissana Juke tworzy wnętrze przypominające kokpit samolotu. Deska rozdzielcza przypominająca kształtem skrzydło i „pływające” wyświetlacze nowego Nissana Juke sprawią, że znajdziesz się w samym centrum ekscytującej przygody. Zaawansowana technologia jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Zagłówki stają się Twoją prywatną sceną muzyczną. Sportowe fotele obejmują całe ciało i utrzymują Cię w komfortowej pozycji. A do tego, zostały zmienione wszystkie krytyczne punkty, Twój samochód jest przestronny (powiększona przestrzeń z tyłu oraz pojemność bagażnika) zwiewny i doskonale widoczny.

TWOJA PRYWATNA PRZYSTAŃ
WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W ZASIĘGU RĘKI

ZAAWANSOWANY EKRAN UKŁADU DRIVE - ASSIST

Znajdź wszystkie informacje przed sobą! Z łatwością przeglądaj alerty dotyczące bezpieczeństwa, zużycie paliwa, instrukcje nawigacji i inne informacje na kolorowym zestawie wskaźników TFT o przekątnej 12,3 cala.

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

UNIKALNY JAK TY

Spersonalizuj swojego Nissana Juke, wybierając spośród licznych dostępnych opcji koloru nadwozia i tapicerki. Wyróżnij się dzięki wersji N-Sport z tapicerką w kolorze czarnym, z wykończeniem z żółtej skóry Alcantara oraz ozdobnymi elementami na zagłówkach i przeszyciami w kabinie.

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ

Wyobraź sobie, że kiedy wsiadasz do nowego Nissana Juke, Twoja ulubiona playlista jest przygotowana, nawigacja jest włączona, a wiadomości czekają na odczytanie. To się nazywa współczesny sposób na łączność ze światem. Aplikacje Apple CarPlay lub Android Auto umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza.

NADZWYCZAJNE WRAŻENIA

Zagłówki kierowcy i pasażera z przodu mają wbudowane głośniki UltraNearfield w ramach systemu audio Bose® Personal® Sound2. Dzięki temu w Nissanie Juke otacza Cię dźwięk w perspektywie 360°, zapewniając poczucie głębi i zanurzenia się w ulubionych utworach.

SPORTOWE FOTELE Z ZAGŁÓWKAMI BOSE® PERSONAL® PLUS

PEWNA I BEZPIECZNA JAZDA

Pakiet Nissan Intelligent Mobility odmienia sposób jazdy dzięki technologiom, które zapewnią łączność ze światem, pewność siebie za kierownicą i niezapomniane doznania. Teraz będziesz bardziej świadomy na drodze i możesz liczyć na wsparcie, gdy go potrzebujesz. Wszystko staje się łatwiejsze dzięki synchronizacji Nissana Juke z kompatybilnym smartfonem i otaczającym światem.

Nissan Juke jest wyposażony w system ProPILOT Assist, dzięki któremu jazda jest bardziej komfortowa i mniej stresująca. System pomaga między innymi utrzymać pojazd na środku pasa ruchu i zachować zaprogramowaną wcześniej odległość od poprzedzającego pojazdu. System jest dostępny w wybranych wersjach wyposażenia.

TECHNOLOGIA PROPILOT**

WSPARCIE, KIEDY GO POTRZEBUJESZ

Parkuj pewnie, jak zawodowiec. Inteligentny system kamer 360° ułatwia parkowanie dzięki wirtualnemu widokowi Nissana Juke z lotu ptaka. Kierowca może także wyświetlić zbliżenie przodu, tyłu lub boku pojazdu, aby uzyskać lepszy widok. System ostrzeże Cię, jeśli wykryje ruchome obiekty w pobliżu samochodu.

ZAAWANSOWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA JAZDY

TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE BEZPIECZEŃSTWA

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji kontroluje ruch dwóch pojazdów jadących z przodu. Kiedy system wykryje nagłe zmniejszenie ich prędkości wówczas emituje alert dźwiękowy i wizualny informujący o konieczności zmniejszenia prędkości. Jednocześnie Nissan Juke ostrzeże Cię o pojeździe, którego nie zauważysz w lusterku bocznym. W przypadku kontynuowała manewru pomimo ostrzeżenia, system delikatnie przyhamuje koła, aby samochód powrócił na pierwotny pas ruchu.

UŚMIECH NA TWARZY
WYBIERZ TRYB JAZDY

ASYSTENT ŚWIATEŁ DROGOWYCH

Adaptacyjne światła drogowe automatycznie przełączają się na mijania, gdy zbliżasz się do nadjeżdżającego pojazdu i włączają ponownie na długie po minięciu go, natomiast automatyczne reflektory przednie automatycznie włączają światła, gdy zaczyna robić się ciemno.

SKRZYNIA DCT Z ŁOPATKĄ ZMIANY BIEGÓW

SYSTEM OSTRZEGANIA O PORUSZAJĄCYCH SIĘ OBIEKTACH PRZY COFANIU

Koniec ze stresującymi sytuacjami na parkingu. Podczas wyjeżdżania tyłem z miejsca parkingowego, system ostrzeże Cię o niewidocznych dla Ciebie pojazdach z obu stron.

OFERTY SPECJALNE