Nissan
Odkryj
CENNIK ROK PRODUKCJI 2021 i 2022
Broszura
Galeria
Jazda testowa
Zainteresowany?

ZUPEŁNIE NOWY NISSAN QASHQAI - Jedyny taki crossover

NIEZWYKŁA EWOLUCJA

W 2007 roku opracowaliśmy koncepcję Nissana Qashqai - crossovera łączącego kompaktowe rozmiary hatchbacka z możliwościami SUV-a. Teraz przedstawiamy całkowicie nową odsłonę tego modelu. Śmiała sylwetka, wyraziste światła LED i imponujące 20-calowe felgi w aerodynamicznym, kompaktowym nadwoziu nadają kształt nowej wizji.

NIEZWYKŁA EWOLUCJA
PRZYTULNE OTOCZENIE

PRZYTULNE OTOCZENIE

Precyzyjne wykończenie każdego elementu, fotele przednie z funkcją masażu i imponujący system nagłośnienia Bose. Nie będziesz mógł się mu oprzeć.

PRAKTYCZNY I WSZECHSTRONNY

PRAKTYCZNY I WSZECHSTRONNY

Dzięki przestronnemu wnętrzu, niezależnie od tego, co przyniesie dzień, Nissan Qashqai dostosuje się do Twoich planów.

FUNKCJONALNOŚĆ JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK EKSCYTUJĄCA

Teraz jazda jest bardziej komfortowa i mniej stresująca. System ProPILOT z Navi-link² nie tylko pomaga zachować wcześniej zaprogramowaną odległość od samochodu z przodu i utrzymać pojazd na środku pasa ruchu, ale także wykorzystuje wbudowane mapy TomTom®. Dzięki nim przygotujesz się na niespodzianki na drodze, takie jak zakręty, skrzyżowania czy zjazdy i będziesz mógł odpowiednio zareagować. System potrafi też dostosowywać prędkość ustawioną na tempomacie na podstawie mijanych znaków drogowych.

FUNKCJONALNOŚĆS
12,3-CALOWY W PEŁNI CYFROWY PANEL ZEGARÓW

12,3-CALOWY W PEŁNI CYFROWY PANEL ZEGARÓW

9-CALOWY WYŚWIETLACZ HD NISSANCONNECT

9-CALOWY WYŚWIETLACZ HD NISSANCONNECT

WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY

10,8-CALOWY WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY NA PRZEDNIEJ SZYBIE

LEPSZA WIDOCZNOŚĆ

Nowe zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa kierowcy. Nowy Qashqai wyposażony jest w zaawansowane technologie inteligentnej mobilności Nissana. Systemy monitorują drogę rzed samochodem oraz to, co dzieje się dookoła samochodu, aby chronić cię, zapewnić bezpieczeństwo i sprawić, że każda trasa będzie łatwiejsza.

LEPSZA WIDOCZNOŚĆ

JESZCZE WYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Po raz pierwszy w Europie nowy Qashqai wyposażony będzie w technologię adaptacyjnych świateł drogowych. W technologii tej strumień światła dzielony jest na 12 indywidualnie sterowanych modułów, które mogą automatycznie być dezaktywowane, dzięki czemu uzyskujesz maksymalną widoczność drogi przed samochodem bez oślepiania światłami kierowców pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka.

JESZCZE WYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

ELEKTRYZUJĄCA JAZDA

Optymalizacja konstrukcji i silnika były kluczowym elementem tworzenia nowego modelu Qashqai, aby dać ci nie tylko świetny komfort jazdy, ale również optymalne zużycie paliwa.

Nowa platforma dostarcza większej zwinności i wygody prowadzenia. Sztywniejsza konstrukcja oznacza bardziej dynamiczne osiągi i bezpieczeństwo, aluminiowe panele nadwozia zmniejszają masę pojazdu, a to przekłada się na redukcję emisji CO2.

Pod maską również znalazło się wiele ulepszeń. Nowy napęd typu mild hybrid z silnikiem o pojemności 1,3 l uzupełniony został o litowo-jonowy akumulator, który magazynuje energię podczas hamowania w celu zmniejszenia emisji i zapewnienia bardziej płynnego ruszania i zatrzymywania. Napęd dostępny jest zarówno z 6-biegową skrzynią manualną, jak i przekładnią automatyczną..

ELEKTRYZUJĄCA JAZDA

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

Imię i nazwisko jest wymagane
Numer telefonu jest wymagany
Poprawny adres email jest wymagany
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest Emil Frey Retail Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Josepha Conrada 45, 30-001 Kraków (dalej zwana Administratorem). Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej). ane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

OFERTY SPECJALNE